Szymon, 16 lat
Wadowice
16 marca 2014

Do gabinetu Pani Beaty trafiłam z synem Szymonem w 2013 roku mającym 16 lat, dzięki siostrze, która również korzystała z pomocy Pani Beaty.

Szymon przed zaproponowaniem przez Panią Beatę terapii Tomatisa, był zamknięty sobie,małomówny, denerwujący się przy podejmowaniu każdej decyzji, z problemami w szkole jak zapamiętywanie, pisanie, wypowiadanie się.
Przez cały okres terapii wspieraliśmy go, dużo rozmawialiśmy. Po tym czasie mogę powiedzieć, że terapia to był dobry wybór, syn stał się pewny siebie, weselszy, odważniejszy, w szkole radzi sobie lepiej, szybciej zapamiętuje materiał, więcej czasu poświęca na naukę.

Mama.

Jadąc do Pani Beaty byłem nastawiony negatywnie, bałem się. Nawet pierwsze godziny terapii wymagały ode mnie dużo wysiłku, skupienia się, czułem się zmęczony nie chciałem nawet już jeździć.
Dopiero po części terapii Tomatisa widziałem u siebie efekty, a teraz mogę powiedzieć, że mi pomogła. Stałem się odważniejszy, bardziej otwarty, lepiej zapamiętuje wiele rzeczy i nie mam problemów z wypowiadaniem się. Indywidualne zajęcia też dają widoczne dla mnie samego efekty, nie żałuję, że zacząłem pracę z Panią Beatą.

Szymon

Wadowice, 16.03.2014 r.

Comments are closed.